Raadsleden

Wat?

De gemeenteraad van Berlare telt 23 raadsleden. De raadsleden werden door de stemgerechtigde inwoners van Berlare verkozen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober 2012.
Toch tel je hier 24 namen. Dat komt omdat de OCMW-voorzitter (Gunther Cooreman) van rechtswege schepen is en dus ook de gemeenteraad bijwoont.

Meer info

De leden van de gemeenteraad zijn:

voorzitter

Karel De Gucht

Open Vld

Hoogstraat 9

0475 48 56 19

karel.degucht@skynet.be

raadsleden

Wim Arbijn

sp.a

Kruisstraat 45

0486 42 13 24

schepenarbijn@berlare.be

Katja Gabriëls

Open Vld

Beukenlaan 2

0477 53 86 09

burgemeestergabriels@berlare.be

René Kets

Open Vld

Turfputstraat 54

052 42 21 64

ketsrene@hotmail.com

Julien Wettinck

Open Vld

Kruisstraat 61

09 367 58 18

julienwettinck@telenet.be

Rita Sichien

Open Vld

Donklaan 50

0476 31 47 81

sichienrita@telenet.be

Gunther Cooreman

Open Vld

Salvialaan 20

0472 47 99 81

schepencooreman@berlare.be

Marc Van Driessche

N-VA

Loereveldstraat 31

0474 59 54 59

marc.vandriessche@n-va.be

Piet Vandoolaeghe

Onafhankelijk

Kruisstraat 3

0476 29 30 83

piet.vandoolaeghe@skynet.be

Francky Verhofstadt

CD&V

Heikantstraat 48D

09 367 89 06

Francky.verhofstadt@gmail.com

Carine Meyers

Open Vld

Frans Broeckaertlaan 51

0479 30 39 19

schepenmeyers@berlare.be

Marleen Zaman

CD&V

Donklaan 22A

09 342 09 17

marleen.zaman@outlook.com

Jan De Palmenaer

CD&V

Veerstraat 81B

09 367 82 72

jandepalmenaer@hotmail.com

Steven Vandersnickt

Open Vld

Turfputstraat 66

0474 87 45 18

schepenvandersnickt@berlare.be

Ingrid Rogiers

Open Vld

Gaver 112

0478 29 31 03

ingrid@d-dream.be

Freddy Schatteman

Open Vld

Mandemakersstraat 4

052 42 25 41

schatteman.freddy@skynet.be

An Van Driessche

Open Vld

Koffiestraat 25

0478 21 50 75

schepenvandriessche@berlare.be

Steven Baeyens

CD&V

Leopolddreef 57

0479 27 82 92

baeyens_steven@hotmail.com

Marie-Christine Vleminckx

N-VA

Sluis 31

0472 69 33 00

vanwesemaelvleminckx@gmail.com

Albrecht Arbyn

N-VA

Van Tieghemstraat 54

0473 98 19 82

albrechtarbyn@live.be

Kim Haentjens

Open Vld

Molenstraat 7

0485 94 49 12

kimhaentjens@hotmail.com

Kris Malfliet

Onafhankelijk

Heide 12A

0475 46 41 77

schepenmalfliet@berlare.be

Tom Van Hauwermeiren

Open Vld

Koffiestraat 21

0495 21 83 76

tom.vanhauwermeiren@telenet.be

Lynn Vanhenden

Open Vld

Dorp 43/1

0473 52 86 38

lynn.vanhenden@live.be

Berlare gebruikt cookies om jouw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken.Verder gaanMeer over cookies